تبلیغات
از همه چیز و همه جا - پیش بینی جنگ آمریکا علیه ایران در سال 2012.........پیغام مدیر


سلام
ورود شما را به این وبلاگ خوش آمد عرض میکنم .

امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده همه شما دوستداران مطالب علمی و حقوقی واقع گردد.
لطفا مارا از راهنماییها و نظرات ارزشمند خودتون بی نصیب نسازید.
کپی برداری از مطالب با ذکر منبع مجاز است

ساعت و تاریخ
امکانات وبلاگ

آمار و اطلاعات
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

 


پیج رنکblogکد بازی تمرکز حواس


وبلاگ


وبلاگبازی آنلاین


  پیش بینی جنگ آمریکا علیه ایران در سال 2012

امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. (امام خمینی ره)

اسراییل باید از صفحه روزگار محو شود. (امام خمینی ره)

در صورت بروز جنگ احتمالی ابتدا باید ناوهای جنگی نیروهای متخاصم وارد تنگه هرمز شوند تا 3000 شلیک موشک کروز خود را به صورت دریایی به صدها نقطه استراتژیک ایران آغاز کنند.

در فرودگاهای عربستان،عراق وکشورهای حاشیه خلیج فارس نزدیک به 200 فروند هواپیمای f15 و f16 برا ی بمباران نقطه ای به سمت تاسیسات هسته ای ایران پرواز می کنند، هواپیماهای B2 و B52 از جزیره دیگو گارسیا برای نابودی رادارهای مرکزی ومهم ایران آماده پرواز می شوند .سیتم های باند ایکس ورادارهای ایجس وسیستم های ضد موشک پاتریوت وsm3 آمریکا در نقاط مختلف جهان به حالت آماده باش کامل قرار می گیرند....... چند لحظه بعد جنگ بدون هیچ هشداری آغاز می گردد........ هواپیماهای 2B مستقردر جزیره دیگو گارسیا در 3800کیلومتری سواحل جنوبی ایران آماده پروازند ، اما غافل از عملیاتهای سرّی کماندوهای سپاه صابرین در نزدیکی آنها...

ریس جمهور آمریکا دستور شروع جنگ را صادر می کند اما هواپیماهای استراتژیک B2 در جزیره دیگوگارسیا دیگر وجود ندارد چرا که تمام هواپیماهای رادار گریز چند تریلیون تومانی B2 در پایگاهشان قبل از پرواز توسط عملیات چریکی کماندههای سپاه صابرین منهدم شده اند...... اما هزاران کیلومتر آنطرف تر موشکهای کروز از ناوهای جنگی مهاجمین به سمت ایران شلیک می شوند، هواپیماهای جنگنده به سمت نقاط مختلف ایران رهسپار می شوند. اما با مشکل جدی روبرو شده زیرا که از 3000 کیلومتر آنطرفتر توسط رادارهای ایران شناسایی شده اند ،جنگندهای نسل چهارم آمریکا و اسرائیل قبل از حمله به تاسیسات اتمی ایران در دام اسکادرانهای F14 بهینه شده ومجهز به رادار با برد 2000 کیلومتر وموشک رهگیر ستار با برد 240 کیلومتر به دام میافتند.

شلیک اول ودوم ازآن تامکتهای ایرانی خواهد بود. نزدیک به60 درصد هواپیماهای مهاجم نابود می شوند تلفات نیروهای خودی نزدیک به 20درصد می باشد.پدافند ضدموشک وضد الکترونیک وضد ضد الکترونیک نزدیک به 200 فروند از هواپیماهای دیگر را توسط سیستمهای ضد موشک شاهین و S200 منهدم می کنند . حدود 500 فروند از موشکهای کروز از نوع تام هاوک و جاسم توسط سیستمهای مصباح 1 وسایر ضد موشکها مانند راپیر و توپهای سماوات شکار می شوند باقیمانده موشکها توسط قیفهای منحرف کننده لیزری و منحرف کنندهای GPS از مسیر حرکت خارج می شوند مابقی موشکها ( 20درصد) به اهداف خود اصابت می کنند وخساراتی به بار می آورند. بلافاصله نیروهای سپاه اسلام تنگه هرمز را توسط مین های ضد کشتی وغرق کردن چند کشتی بزرگ نفتکش مسدود میکند، موشکهای ضد کشتی ورادار گریز ، از نوع ساحل به دریای ایران با برد حدوداً 400 کیلومتر، نزدیک به 40 ناو بزرگ مهاجمین رامورد هدف قرار می دهد.

لشکر قایقهای تندرو و رادار گریز ایران به ناوگان دوم آمریکا حمله می کنند. نزدیک به 15 ناودیگر از مهاجمین غرق می شوند، زیر دریایی ضد رادار ایران توسط اژدرهای حوت به ناوگان زیردریایی آمریکا وانگلیس حمله می کند خسارات وارده به مهاجمین در روز اول جنگ غیر قابل باور است .ناوگان ایالات متحده امریکا مستقر در بحرین با غرق شدن ناوگروه محافظ وغرق ناو هواپیمابر رونالد ریگان نابود می شود. ناو هواپیمابر جرج واشنگتن توسط کماندوهای سپاه صابرین فتح می شود . قسمتهای مهم خلیج فارس مانند بازار نفتی ومرکز تجارت جهانی عربستان سعودی و... مورد اصابت 300 فروند از موشکهای شهاب3 وسجیل2 وعاشورا قرار می گیرد.

نابودی 80 درصدی تاسیسات نفتی و برهم خوردن امنیت نفت وسقوط بی سابقه نرخ دلار... آمریکا رابا چالش جدی روبرو می کند . موشکهای شهاب 3 مجهز به کلاهک های فجر3 باسرعت 6 کیلومتر در ثانیه به ناو هواپیمابر آیزنهاور در خارج خلیج همیشه فارس برخورد می کنند... ،ناو از وسط به دونیم شده و 30 فروند از هواپیماهای 40میلیارد تومانی F18 به داخل آب سقوط می کنند. همزمان دهها فروند از موشکهای بالستیک قدر با مانورهای چرخشی با سرعتی معادل شهاب سنگ از سپر موشکی پاتریوت 3 عبور کرده و پایگاه سینگتام در قطر رابه جهنم تبدیل می کنند! ناوهای به اصطلاح ضد موشک بالستیک-- -ایجس ---آمریکا که وظیفه دفاع موشکی در برابر موشکهای ایران را به عهده دارد مورد حمله لشکر دوم وسوم پرسرعت ترین قایقهای جهان و البته متعلق به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفته و چند دقیقه بعد.... 7 ناو از گرانقیمت ترین ابزار جنگی تاریخ جهان به آکواریومی برای ماهی های دریا مبدل می شوند. ایالات متحده ناتوان از باز کردن تنگه هرمز ،درگیری را شدت می بخشد،بالاخره پس از حملات پی در پی آمریکا در تنگه هرمز ، چند ناوچه موشک انداز ایرانی مورد اصابت موشکهای ضد کشتی آمریکا قرار میگیرند ،تعدادی از دریادلان ایرانی شهید می شوند ، درگیری با ورود ناو گروه جماران و ناو گروه ذولفقار به عرصه نبرد شدت بیشتری می گیرد.

ناو وینسنس ایالات متحده غرق می شود و ناو- تیکوندراگا - با یدکش به سمت بحرین برده می شود، درآنسوی آسمانها هواپیماهایmig-31و F14-واسکادرانهای صاعقه ایران حملاتی را بر علیه هواپیماهای نسل پنجم امریکا F35 که ازهواپیمای آواکس محافظت می کنند ، انجام می دهند یک فروند هواپیمای آواکس ساقط می شود!، رادارهای مطلع فجر، 2 فروند هواپیمای B2 را از فاصله 1500 کیلومتری شناسایی واسکادرانهای رادار گریز شفق را به سمت آنها گسیل می کنند، چند دقیقه بعد یک فروند هواپیمای B2 از جایی که نمیداند کجاست مورد اصابت موشک قرار میگیرد! وهواپیمای بعدی با اخطار موشک هواپیمای ایرانی ،تحت الحفظ توسط 2 فروند هواپیمای شفق برای فرود به پایگاه نوژه همدان، اسکورت می شود.

کماندوهای سپاه پاسداران ایران در عملیاتی ضربتی لوله اضطراری صدور نفت عربستان را در داخل این کشور منفجر می کنند .مهار آتش بسیار سخت... و تقریباً غیر ممکن بنظر میرسد ، هواپیماهای باقیمانده مهاجم به سمت پایگاههای خود رهسپار می شوند اما موشکهای شهاب ایران فرودگاهی را برای فرود آمدن باقی نگذاشته اند. ...سیستمهای ضد موشک پاتریوت وهشدار زود هنگام ایکس باند توسط موشکهای فاتح 110 ایران منهدم شده اند .اسرائیل تنها باقیمانده نبرد مورد حمله همزمان 3000 موشک خوشه ای شهاب و موشک ضد رادار سجیل 2وعاشورا قرار می گیرد، تاسیسات دیمونا صدرصد منهدم می شود ، موج آلودگی رادیو اکتیو چندصد کیلومتر داخل اسرائیل را در بر می گیرد ،ترس و وحشت حاصل از برخورد موشکهای ایران به نقاط مختلف اسرائیل از جمله تلاویو، حیفا و... ، مهاجرت معکوس رابرای غربیهای مهاجم در بر خواهد داشت .

حزب ا...لبنان نزدیک به ده هزار موشک کوتاه برد خود را به سمت تلاویو شلیک می کند در گیری حزب ا... به داخل اسرائیل کشیده می شود وصهیونیست های غاصب در داخل خاک خود با حزب ا ... میجنگند تلفات نظامی اسرائیل از مرز ده هزار تن گذشته است ،اسرائیل دومین حماقت بزرگ خود را با حملات اتمی از داخل سیلوهای زیر زمینی با شلیک چند بمب اتمی شدت می بخشد. اما سیستمهای هدایتGPS بمبها به دلیل عملیاتهای سایبری وخرابکارانه برضد ماهواره های موقعیت یاب ،دچار اشکالات هدایتی شده و 2بمب اتمی شلیک شده در خاک خود اسرائیل منفجر می شوند .......فرودگاه بن گوریون در تلاویو بطور کامل منهدم شده و هرج و مرج شدیدی در اسرائیل حکم فرماست،موشکهای ایرانی حملات خود را پی یاپی به اسرائیل ادامه میدهند ،ضد موشک گنبد آهنین ناتوان از دفع حمله ایران است تعداد کشته های مهاجمین نزدیک به صد هزار نفر است ،اسرائیل در عرض چند روز دچار واپاشی میشود و مردم جهان نابودی رژیم اشغالگر قدس را نظاره می کنند.

در اروپا بحران بی سابقه انرژی بوجود آمده مسئولین مملکتی اروپا،اعتصابات گسترده وتظاهراتهای مکرر مردم خشمگین خود را تجربه می کنند. دیکتاتوری صغیر عربستان در حال از هم پاشیدن است .اعتراضات گسترده ای در نقاط مختلف جهان در حال انجام است . اقتصاد ایالات متحده با 60 بانک ورشکسته قبل از جنگ دست کمی از اروپا وعربستان ندارد ،ایالات متحده آمریکا با بزرگترین اشتباهش ، خود را وارد نقطه بی بازگشت می کند وآخرین حملات خود را بر ضد ایران انجام میدهد .......

ودر نهایت.......... تیتر روزنامه های ایران 50 سال بعد از جنگ با امریکا:

فضانوردان ایرانی در سیاره مریخ موفق شدند اولین روبات مریخ نورد به نام فینیکس را پس از سالها از لابلای شنهای سیاره مریخ بیرون بیاورند. گفته می شد این ربات مریخ نورد متعلق به ایالات متحده سابق بوده که در26 مه 2010 در مریخ ازکار افتاده بود.

ایالات متحده سابق سالیان پیش در پی برنامه اعزام انسان به سیاره مریخ بوده، اما بدلیل فشار نظامی آمریکا بر برنامه هسته ای ایران و درنهایت حمله نظامی این رژیم به ایران اسلامی،ایالات متحده را وارد یک بحران مالی بی سابقه می کند که در نهایت آمریکا با یک رکود بی بازگشت به سرنوشت رقیب دیرینه اش شوروی دچار شده وبه فروپاشی ایالات متحده آمریکا می انجامد

الا ان حزب الله هم الغالبون       

ویرایش شده در دوشنبه 21 بهمن 1392 و ساعت 05:17 ب.ظ

ارسال شده توسط یزدان سروری در تاریخ‌ جمعه 25 آذر 1390 - 11:34 ب.ظ | نظرات (- -)

چند مطلب اخیر آرشیو شده

چهاراه سرپل ذهاب

مراسم زنجیرزنی به مناسبت رحلت رسول اکرم (ص) شهادت امام حسن مجتبی (ع) در سرپل ذهاب

سخنی زیبا از امام حسین (ع)

اربعین حسینی در سرپل ذهاب

عکس: قدرت نمایی شتر برای پراید!

فراخوان 120 ساله‌ها به خدمت سربازی!

زیبا شدن غیر اصولی!

عکس ظریف با تیم ملی

داستان جالب «تنها معشوق زمین مادر است و تنها عاشق زمین هم...»

هتک حرمت کودک 9 ساله توسط یک پدر و دوستانش

سرقت دختر خوش تیپ تهرانی

تصاویری از زندان زنان در افغانستان

خواب بعدازظهر و فواید آن

زن جوانی پیش مادر خود میرود ادامه داستان

چگونه از پوست خود در مقابل سرما محافظت کنیم؟

عکس خون اشام ها

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل )سال 1393

تفاوت زن ایرانی قدیم با زن ایرانی جدید!(طنز)

دانلود سریال پایتخت 3

چهار باغ

فیلم سینمایی بیتابی بیتا

فیلم سیب و سلما با کیفیت خوب

فیلم ایرانی من کارگرم

فیلم ایرانی مشعل

دانلود فیلم یکی برای همه

دانلود فیلم مرغ تخم طلا

دانلود فیلم سینمایی لغزش

حس انسان دوستی

فروهر نماد ملی..؟ یا شیطان پرستی..!

تبریک روز مادر

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


ابزار هدایت به بالای صفحه